Bizimle iletişim kur
Albert

Telefon numarası : 86-15112267605

Naber : +8615112267605

5G Jammer Hakkında Daha Fazla Bilgi.

December 26, 2019

S: 5G nedir?

C: 5G, 5. nesil mobil ağdır. Önceki nesillerden çok daha büyük bir rol alacaktır.

5G, mobil ağı yalnızca insanları birbirine bağlamakla kalmayacak, aynı zamanda makineleri, nesneleri ve cihazları birbirine bağlayıp kontrol edecek. Yeni kullanıcı deneyimlerini güçlendirecek ve yeni endüstrileri birbirine bağlayacak yeni performans ve verimlilik seviyeleri sunacak. 5G, çoklu Gbps tepe hızları, ultra düşük gecikme süresi, büyük kapasite ve daha düzgün kullanıcı deneyimi sunacaktır. 5G hakkında en son bilgiler için.

S: Diğer nesil mobil ağlar nelerdir?

C: Diğer mobil şebeke nesiller 1G, 2G, 3G ve 4G'dir.

  • 1G analog ses verdi.
  • 2G dijital sesi tanıttı (örn. CDMA).
  • 3G mobil veri getirdi (örn. CDMA2000).
  • 4G LTE mobil internet çağını başlattı.

S. 5G'nin faydaları nelerdir?

C: 5G yeni bir ağ türü: sadece günümüzün mobil geniş bant hizmetlerini geliştirmekle kalmayacak, aynı zamanda çok çeşitli cihaz ve hizmetleri desteklemek ve yeni endüstrileri gelişmiş performans, verimlilik ve maliyet. 5G, perakendeden eğitime, ulaştırmadan eğlenceye ve aradaki her şeye bağlı hizmetler ile çok çeşitli endüstrileri yeniden tanımlayacaktır. 5G'yi otomobil ve elektrik kadar dönüştürücü olarak teknoloji olarak görüyoruz.

Önemli bir 5G Ekonomi çalışması ile, 5G'nin tüm ekonomik etkisinin 2035'e kadar dünya çapında gerçekleştirileceğini ve çok çeşitli endüstrileri destekleyeceğini ve potansiyel olarak 12 trilyon dolar değerinde mal ve hizmet üreteceğini bulduk.

Çalışma aynı zamanda 5G değer zincirinin (OEM'ler, operatörler, içerik oluşturucular, uygulama geliştiricileri ve tüketiciler) 2035 yılına kadar toplamda toplam trilyon $ 3.5 trilyona kadar üretebileceğini ve 22 milyona kadar işi veya her biri için birden fazla işi destekleyebileceğini ortaya koydu. Pekin, Çin kişi. Tabii ki, henüz tam olarak tanımlanmayan veya bugün bile bilinmeyen birçok yeni ortaya çıkan ve yeni uygulama var. Bu yüzden “5G etkisinin” ne olacağını sadece zaman gösterecek.

GREETWIN TECH hapishane jammer, VIP bomba jammer, Drone jammer, GPS / WIFI jammer gibi 10 yıldan fazla bir süredir sinyal bozucu üretmekte ve ihraç etmektedir. 2G 3G 4G 5G sıkıştırabilir.