Bizimle iletişim kur
Albert

Telefon numarası : 86-15112267605

Naber : +8615112267605

Dijital İHA Jammer 1.2KM

May 24, 2017

Genellikle insansız hava aracı olarak bilinen insansız hava aracı (İHA), gemide insan pilotu olmayan bir uçaktır. İHA'lar insansız bir uçak sisteminin (UAS) bir bileşenidir; bunlar arasında bir İHA, yer tabanlı bir kontrol cihazı ve ikisi arasında bir iletişim sistemi bulunur. İHA'ların uçuşu çeşitli derecelerde otonomi ile çalışabilir: bir insan operatörü tarafından uzaktan kontrol altında veya onboard bilgisayarlarda bağımsız olarak.

İnsanlı uçaklara kıyasla, İHAlar başlangıçta insanlar için "donuk, kirli veya tehlikeli" görevler için kullanılmıştır. Çoğunlukla askeri uygulamalardan gelmelerine rağmen, kullanımı hızlı bir şekilde ticari, bilimsel, rekreasyonel, zirai ve polislik, barışı koruma ve gözetim, ürün teslimatları, hava fotoğrafçılığı, tarım, kaçakçılık ve drone yarışları gibi diğer uygulamalara yayılıyor. Sivil dronlar, şimdi 2015 yılına kadar satılan bir milyonun üzerinde tahminleri olan askeri dronlardan çok daha fazladır, bu nedenle özerk otomobil ve ev robotları tarafından izlenecek olan Özerk Şeylerin ticari bir uygulaması olarak görülebilirler.

Özellikle havaalanlarında insansız hava araçları havacılıkta da uygulanabilir. Haberlere göre, Chengdu shuangliu havalimanı insansız hava aracı (İHA) tarafından 15 Mayıs öğleden sonraları müdahale edildi. 14: 50-15: 06, burada 4 uçuş alternatif uçuş alanıdır. Uçuş için hava ve yer yok, Şu anda, Havaalanı işletimi normale döndü. Bunun yanı sıra, bu birçok havaalanında oldu. Drone havaalanında ciddi rahatsızlıklara neden oldu. Çok Tehlikeli!

İnsansız hava aracı (İHA) yaygın olarak kullanıldığında, "uçan" fenomen sonsuz bir şekilde ortaya çıkıyor, Güvenlik çok endişe verici bir konudur. Son yıllarda yeni bir teknoloji olarak, Shenzhen Greetwin Technology Co, Limi Digital UAV bozucularının araştırma ve geliştirme çalışmalarını çözdü.

Dijital İHA sıkıştırıcıları, ana akım insansız hava aracı (İHA) frekanslarını kapsayan çoklu spektrum parazitlerini destekler, kablosuz iletim gücü ayarlanabilir, parazit mesafesi en az 1,2 KM'dir. Ergonomik tasarım, konağa ve anten ayrımına engel olan tek yataklı olarak kullanılabilir.