Bizimle iletişim kur
Albert

Telefon numarası : 86-15112267605

Naber : +8615112267605

5G Standart ve Endüstriyel Ekoloji

June 16, 2017

12 Haziran, Pekin'de “5G standart ve endüstriyel ekoloji” tema zirvesi açıldı. Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı Başkan Yardımcısı Chen Zhaoxiong, 5G'nin ana yöndeki yeni bir mobil İletişim teknolojisi gelişimi nesli olarak yaptığı toplantıda 5G'ye dikkat çekti. Ölçekli İnternet bağlantısı, geniş kapsamlı uygulamaların kapsama alanı, dijital, ağ, akıllı kalkınma üretimini hızlandırmayı ve reel ekonominin dönüşümünü ve gelişimini teşvik etmeyi talep eder.

Chen Zhaoxiong üç girişim önerdi: Birincisi, 5G birleşik standartların geliştirilmesini hızlandırmak için. Çin 5G Tanıtım Grubu'nun koordinasyon ve köprü bağlantısı rolüne tam anlamıyla yer vermesini ve ülke içi, bölgeler arası, şirketler arası derinlikli işbirliğini güçlendirmek için yerli ve yabancı sanayileri desteklemesini umuyorum. İkincisi, 5G teknolojisi araştırma ve geliştirme deneylerini hızlandırır. 2020 için 5G ticari hedefi, ultra yüksek hızlı, yüksek kapasiteli, düşük gecikmeli, yüksek güvenilirlikli 5G ekipmanı, terminal yongaları ve araştırma ve geliştirmenin temel bileşenlerinden kurtulmak için. Üçüncüsü, 5G füzyon yeniliğinin gelişimini hızlandırır. Endüstriyel İnternet, araç ağı ve diğer yeni biçimlerde bir atılım olarak, ilk pilot alanın nitelikli pilotlar tarafından uygulanmasının teşvik edilmesi, 5G büyük ölçekli uygulamaların iyi bir temel oluşturması için

“2012'nin başlarında, ITU-R, dünyada ortaya çıkan 5G araştırma faaliyetlerine zemin hazırlayan '2020 ve sonrası için IMT'yi geliştirmek için bir program başlattı. Çalışma Grubu 5D'nin lider rolü sayesinde, İTÜ'nün Radyo Haberleşme Sektörü, IMT-2020'ye yönelik bir zaman çizelgesi görüşünü tamamladı. 5G'nin temel unsurlarının ayrıntılı araştırması, ITU-R'nin mobil genişbant endüstrisi ve 5G topluluğundaki geniş kapsamlı paydaş yelpazesiyle yaptığı son derece başarılı ortaklıktan bir kez daha yararlanılmaya başlandı. Eylül 2015'te, ITU-R, 5G mobil genişbant bağlantılı toplum vizyonunu tamamladı. Mobil teknolojinin geleceği için bu ufuk görüşü, IMT'nin gelecekteki büyümesini desteklemek için ek spektrumda müzakerelerin yapıldığı Dünya Radyo Haberleşme Konferansı 2019 gündeminin belirlenmesinde etkili olacaktır. ”

GREETWIN COMPANY, daha fazla insana daha rahat ve daha hızlı iletişim teknolojisinin tadını çıkarmaları için yardımcı olmak istiyor, birlikte çalışalım ve 5G teknolojisinin gelmesini dört gözle bekliyoruz

Yukarıda belirtilen zaman çizelgesine dayanarak, çeşitli sanayi paydaşları çalışma grupları şu anda teknik performans gerekliliklerinden geçmektedir; değerlendirme kriterleri ve yöntemi; ve teslim şablonlarının ardından 2017 yılında bir atölye aşamasına geçilir.