Bizimle iletişim kur
Albert

Telefon numarası : 86-15112267605

Naber : +8615112267605

Hayatı Değiştiren 4G Teknolojisi

June 16, 2017

Tam olarak 4G nedir? Cep telefonlarını oluşturan şebekelerin en son enkarnasyonudur (dördüncü nesil, yani dördüncü ve aynı zamanda G). Seksenlerde ve 90'larda, 1G ve 2G ağları ses ve basit dijital bilgileri büyük ölçüde ele almıştı. 2000'li yıllarda, 3G mobil ağ erişiminin başlangıcını işaretlemiştir.

Şimdi 4G geliyor.

4G için onaylanmış bir ortak yer yoktur ve kablosuz iletişim şirketleri tüm değeri için terimi zorlamaktadır. Bununla birlikte, kısaca, 3G'den daha hızlı olan herhangi bir ağ, 4G etiketi için avdır. Bu, 3G ağlarını, yıllarca geri gelmelerini sağlayacak fermuarlı hızlar için tasarlanmış 4G LTE (Uzun Süreli Evrim) gibi çağdaş ağlar olarak daha da yükseltti.

4G şebekeleri daha hızlı servis sağlar ve aynı anda birden fazla kullanıcıya akıllı telefon hızlandırma hızları sunar. Bu yetenekler , yaşamlarımızı değiştirebilecek , Çin'i daha yüksek bağlantıda ve olumlu tutabilecek, hatta çalışma ve oynama eğilimimizdeki değişiklikleri bile değiştirebilecek tüm yeni kablosuz uygulama stilleri için yeni bir fırsat ufku açıyor. Ve bu devasa biyolojik işlem 4G'ye sıçradı, basitçe şu anda ayak basıyor.

4G daha hızlı olacak ve insanların hızı gerekli alan birimini artıracak. Bilgi trafiğinin 2020'den önceki otuz üç kez patlaması beklenen eski ağlar çöküşün eşiğine zorlanacak. Ek Bireylerin mağduriyet videosu ağları daha fazla kesebilir.

4G, mobil işyeri denkleminin büyük bir parçası olabilir. Şimdi, grafik, video klip ve görüntüler bir akıllı telefon veya hap yoluyla erişilebilir tüm iletim alanı birimi stilleri ile yüklü. Ağ trafiğinin yoğunlaştığı saatlerde bile, zevk ve daha az eğlenceli etkinlik için güvenilir bir şekilde bilgi gönderip alabilirsiniz.

En iyi 4G sinyal amplifikatörünü kullanarak sinyal körünü, görüşmenin zayıf alanlarını ve İnternet problemlerini çözmek için kullanıyoruz, böylece daha sorunsuz bir iletişim problemi elde etmede daha fazla insanın sorumluluğunu almamız bizim görevimiz ve görevimiz.

GREETWIN COMPANY, dünyanın farklı bölgelerindeki müşterilerin ihtiyaçlarının yanı sıra, aynı zamanda tanınan ve onaylanan müşteriler tarafından daha fazla ve daha ileri teknoloji ve daha olgun tasarım kullanmaktadır.

GREETWIN COMPANY, daha ileri iletişim teknolojilerinin geleceğini dört gözle beklemektedir, ayrıca, sinyal vericinin global müşterilerine daha iyi kalitede rezerv fiyatı sunmaya devam edecektir.