Bizimle iletişim kur
Albert

Telefon numarası : 86-15112267605

Naber : +8615112267605

Shenzhen Greetwin Technology Co.,Limited

Shenzhen Greetwin Technology co, sınırlı

Cep Telefonu Jammer ve Bomb Jammer'in lider tedarikçisi

  • Shenzhen Greetwin Technology Co.,Limited
  • Shenzhen Greetwin Technology Co.,Limited
  • Shenzhen Greetwin Technology Co.,Limited
  • Shenzhen Greetwin Technology Co.,Limited
  • Shenzhen Greetwin Technology Co.,Limited
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, İhracatçı, Şirket ticaret, Satıcı, Diğer
Markalar GREETWIN, GW No. Çalışanları 100~200
Yıllık satış 5million-10million Yıl kurulan 2005
İhracat p.c 70% - 80%
Giriş

Shenzhen Greetwin Technology Co., Sınırlı RF Sıkışma Ekipmanları ve Kablosuz Kapsama Ürünleri tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmış önde gelen tedarikçilerden biridir.

Kablosuz Kapsama Ürünleri 2G 3G 4G LTE 5G RF Tekrarlayıcı içerir.

RF Tekrarlayıcı çözümleri sorunsuz ve net aramalar getirecek, TETRA, iDEN, LTE700, GSM850, EGSM, GSM900, DCS1800, PCS1900, CDMA800, CDMA450, LTE 4G, CDMA2000, 3G(WCDMA), LTE2600 ve dahil olmak üzere tüm bant genişliklerini ve mobil standartları destekleyecektir. TDD-LTE serisi.
 

Geniş bant Tekrarlayıcı, Bant seçici Tekrarlayıcı, Dijital Tekrarlayıcı, Yüksek Güçlü Dış Mekan Tekrarlayıcı, Fiber Optik Tekrarlayıcı, ICS Tekrarlayıcı, Tüketici Sinyal Güçlendirici, Güç Amplifikatörü gibi.

OEM ve ODM hizmeti sunarak mobil operatörler için en iyi çözümleri sunmayı taahhüt ediyoruz.Ürünler dünyadaki farklı operatörlere göre özelleştirilebilir ve çıkış gücü 0,01W ile 20W arasında mevcuttur.


RF Karıştırma Ekipmanı, Cep Telefonu Sinyal Karıştırıcısını, RF İletişim Karıştırıcısını (20-6000MHz) ve 20-200W Güç amplifikatörünü içerir.

GREETWIN, her türlü uygulama ve çevre koşulunda kanıtlanmış güvenilirlik ve performans kaydına sahip kapsamlı bir sıkışma ekipmanı ve sistemleri yelpazesi sunan, RF karıştırma alanında önde gelen yenilikçidir.

Uzaktan kumandalı doğaçlama patlayıcı cihazların (RCIED'ler) giderek büyüyen tehdidine karşı koymak için, birlik taşımacılığı, askeri ve polis kontrol noktalarının korunması için bir dizi çok bantlı, çok yüksek güçlü karıştırma sistemlerinin geliştirilmesine büyük yatırım yaptık. , büyük devlet kurumları, bomba imha ekipleri ve VIP konvoyları.

5KM Drone jammer, İHA jammer, Yüksek güçlü bomba jammer cihazları, Askeri IED Jammers, Dijital programlanabilir jammer, VIP Convoy Bomb Jammers (RCIED Jammers), Cep Telefonu Sinyal Jammers, Prison Jammers, Portable Jammers, Handheld Jammers gibi, hepsine uygun terörle mücadele faaliyetleri türleri.

Müşterilerimiz devlet kurumları, ordu, SWAT ekibi, hapishane, okul, banka, kolluk kuvvetleri ve VVIP'lerdir.Ayrıca varlıkları, özel bilgileri, yöneticileri ve aile üyelerini koruma sorumluluğunu alması gereken şirketlere ve özel kişilere de hizmet veriyoruz.

GREETWIN ürünleri dünya çapında 60'tan fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmiştir.Güneydoğu Asya, Afrika, Avrupa, Güney Amerika ve Orta Doğu gibi.

El ele verelim ve şanlı bir dava yaratalım!

 

Geçmiş

2005 yılında kurulan GREETWIN Technology, yüksek kaliteli RF Jammer satışına kendini adamıştır.

Başlangıçta, GREETWIN Muayene ve toplantı odası için cep telefonu sıkıştırıcısı ve hapishane için yüksek güçte sıkıcı ile donatılmıştır. Mühendislerimiz özel güvenlik endüstrisi için birçok çözüm tasarlar. RF mühendisliği, sinyal analizi ve makine mühendisliği arkaplanlarıyla, mühendislerimiz ve teknisyenlerimiz gelişmiş sıkışma teknolojileri tasarlar ve üretir.

Yüksek güçlü bomba sıkışma cihazları, Askeri IED sıkıcılar, programlanabilir DDS sıkıcı, VIP Konvoy Bomba Sıkacakları (RCIED Kırıcılar), Cep Telefonu Sinyal Kırıcıları, Cezaevi Kırıcılar, Taşınabilir Kırıcılar, El Tipi Sıkıcılar, Drone sıkıcılar, Dijital sıkıcılar.

Üç tip RF Jammers vardır.

1. VCO (voltaj kontrollü osilatör) Teknolojisi

Sıkışma aralığı için gereklilikler yüksek değildir, düşük maliyetli son derece hassas sivil tüketim seviyeleri ve verimlilik çok katı bir ortam değildir.

2. DDS (Doğrudan Dijital Sentez) Teknolojisi

Jammer için gerekenler geniş bant frekans aralığına ihtiyaç duyar ve 20-3000MHz NO aralıklı jammer gibi doğru frekans noktasını seçin.

3. Sözde rasgele dijital Gauss beyaz gürültü teknolojisi.

Sıkışma aralığı için gereksinimler çok yüksek, düşük elektromanyetik radyasyon, ulusal güvenlik ve askeri kullanım için yüksek maliyet kabul edebilir, sıkışma aralığı için katı gereksinimlere sahiptir.

Dijital Gauss beyaz gürültü teknolojisine odaklanıyoruz. 12 yıllık gelişimden sonra, GREETWIN, global pazarda RF Jammer'in lider tedarikçisi oldu.

Hizmet
GREETWIN TECHNOLOGY CO., LIMITED , RF Jamming ekipmanlarının ve telekom ürünlerinin tasarım ve üretiminde uzmanlaşmış önde gelen tedarikçilerinden biridir.

Ana Ürünler:

 

Yüksek güçlü bomba sıkışma cihazları, askeri IED sıkıcılar, programlanabilir DDS sıkıcı, RF Sıkıştırıcı, Cep telefonu sinyal sıkacağı, VIP Bomba Sıkışması, Cezaevi Sıkışması, Wifi Sıkışması, Dijital drone Sinyal Sıkışması, RF tekrarlayıcı, Sinyal Güçlendirici, vb.

Bizim Cents:

Müşterilerimiz devlet kurumları, askeri, SWAT ekibi, cezaevi, okul, banka, kanun yaptırımı ve VVIP'lerdir. Ayrıca varlıkları, özel bilgileri, yöneticileri ve aile üyelerini koruma sorumluluğunu almak zorunda olan şirketlere ve özel kişilere de hizmet ediyoruz.

Şirketimiz, müşterilerimizin daha iyi satın alma ve kullanma tecrübesine sahip olmalarını sağlamak için teknik destek ve satış sonrası servis hizmeti vermektedir.

GREETWIN ürünleri dünya çapında 60'tan fazla ülkeye ve bölgeye ihraç edilmiştir. Güneydoğu Asya, Afrika, Avrupa, Güney Amerika ve Orta Doğu gibi.

Ekibimiz
Liderlerimiz ağırlıklı olarak Pekin Üniversitesi ve Ulusal Savunma Üniversitesi PLA Çin'dendir.
Şirketimizin güçlü bir teknik ekibi var, birçok mühendis Huawei Technologies Co., Ltd. gibi telekom endüstrisindeki lider firmalarda çalışıyor. ve ZTE Corporation.

Telekom alanında 12 yıllık deneyime sahip olan GREETWIN TECHNOLOGY CO., LIMITED, RF Jamming ekipmanı ve Telekom ürünlerinin tasarım ve üretiminde uzmanlaşmış lider tedarikçilerden biridir.

Bütün çalışanlarımızın, dosyalanması ile ilgili eğitimli olmalarını sağlıyoruz.

Profesyonellerimiz RF jammer / Signal repeater projesiyle ilgili müşterilerimize çözüm sağlayabilir.

Müşterilerimiz devlet kurumları, askeri, SWAT ekibi, cezaevi, okul, banka, kanun yaptırımı ve VVIP'lerdir.
Müşterilerimiz ve distribütörlerimiz aracılığıyla, dünya çapındaki mobil operatörler tarafından kabul edilen GREETWIN ürünleri:
• Telefonica, Tntel PCS
• Vodacom, Zain Umniah

• Hutch, Bhariti Bsnl, XL

video display