Bizimle iletişim kur
Albert

Telefon numarası : 86-15112267605

Naber : +8615112267605

Shenzhen Greetwin Technology Co.,Limited

Shenzhen Greetwin Technology co, sınırlı

Cep Telefonu Jammer ve Bomb Jammer'in lider tedarikçisi

  • Shenzhen Greetwin Technology Co.,Limited
  • Shenzhen Greetwin Technology Co.,Limited
  • Shenzhen Greetwin Technology Co.,Limited
  • Shenzhen Greetwin Technology Co.,Limited
  • Shenzhen Greetwin Technology Co.,Limited
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, İhracatçı, Şirket ticaret, Satıcı, Diğer
Markalar GREETWIN, GW No. Çalışanları 100~200
Yıllık satış 5million-10million Yıl kurulan 2005
İhracat p.c 70% - 80%
Giriş
Shenzhen Greetwin Technology Co., Limited, RF Sıkıştırma Cihazları ve Kablosuz Kapsama Ürünleri tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmış lider tedarikçilerden biridir.

RF Sıkışma Ekipmanı, Cep Telefonu Sinyal Sıkışkanı ve RF İletişim Sıkışmasını (20-6000MHz) içerir.
GREETWIN, RF sıkışma alanındaki en önde gelen yenilikçi olup, her türlü uygulama ve çevre koşulunda güvenilirliği ve performansı kanıtlanmış kapsamlı bir sıkışma ekipman ve sistemleri yelpazesi sunar.
Uzaktan kontrol edilen doğaçlama patlayıcı cihazların (RCIED) sürekli artan tehdidine karşı mücadele ederken, askeri taşımacılık, askeri ve polis kontrol noktalarının korunması için çok bantlı, çok yüksek güçlü bir sıkışma sistemlerinin geliştirilmesine büyük yatırımlar yaptık. büyük devlet kurumları, bomba imha ekipleri ve VIP konvoyları.
Gibi, Yüksek güç bomba sıkışma cihazları, Askeri IED sıkıcılar, programlanabilir DDS sıkıcı, VIP Konvoy Bomba Sıkacakları (RCIED Kırıcılar), Cep Telefonu Sinyal Kırıcılar, Hapishane Kırıcılar, Taşınabilir Kırıcılar, El Tipi Sıkıcılar, Drone sıkıcılar, Her türlü sayaca uygun dijital sıkıcılar terör faaliyetleri.

GREETWIN, RF ürünlerinin araştırma ve geliştirmesine adanmış güçlü ve mükemmel bir Ar-Ge grubuna sahiptir. Liderlerimiz ağırlıklı olarak Pekin Üniversitesi ve Ulusal Savunma Üniversitesi PLA Çin'dendir.
Müşterilerimiz devlet kurumları, askeri, SWAT ekibi, cezaevi, okul, banka, kanun yaptırımı ve VVIP'lerdir. Ayrıca varlıkları, özel bilgileri, yöneticileri ve aile üyelerini koruma sorumluluğunu alması gereken şirketlere ve özel kişilere de hizmet veriyoruz.

Kablosuz Kapsama Ürünleri arasında RF Tekrarlayıcı, Sinyal Güçlendirici bulunur.
Kapsamlı tekrarlayıcı, araç, ofis, ticaret merkezi, kırsal bölge, tünel, Dağ için optimizasyon çözümleri sağlayacak. vb.


GREETWIN ürünleri dünya çapında 60'tan fazla ülkeye ve bölgeye ihraç edilmiştir. Güneydoğu Asya, Afrika, Avrupa, Güney Amerika ve Orta Doğu gibi.
El ele verelim ve şanlı bir sebep yaratalım!

Lütfen daha fazla ürün kontrol edin:

http://www.greetwin.com

Geçmiş

2005 yılında kurulan GREETWIN Technology, yüksek kaliteli RF Jammer satışına kendini adamıştır.

Başlangıçta, GREETWIN Muayene ve toplantı odası için cep telefonu sıkıştırıcısı ve hapishane için yüksek güçte sıkıcı ile donatılmıştır. Mühendislerimiz özel güvenlik endüstrisi için birçok çözüm tasarlar. RF mühendisliği, sinyal analizi ve makine mühendisliği arkaplanlarıyla, mühendislerimiz ve teknisyenlerimiz gelişmiş sıkışma teknolojileri tasarlar ve üretir.

Yüksek güçlü bomba sıkışma cihazları, Askeri IED sıkıcılar, programlanabilir DDS sıkıcı, VIP Konvoy Bomba Sıkacakları (RCIED Kırıcılar), Cep Telefonu Sinyal Kırıcıları, Cezaevi Kırıcılar, Taşınabilir Kırıcılar, El Tipi Sıkıcılar, Drone sıkıcılar, Dijital sıkıcılar.

Üç tip RF Jammers vardır.

1. VCO (voltaj kontrollü osilatör) Teknolojisi

Sıkışma aralığı için gereklilikler yüksek değildir, düşük maliyetli son derece hassas sivil tüketim seviyeleri ve verimlilik çok katı bir ortam değildir.

2. DDS (Doğrudan Dijital Sentez) Teknolojisi

Jammer için gerekenler geniş bant frekans aralığına ihtiyaç duyar ve 20-3000MHz NO aralıklı jammer gibi doğru frekans noktasını seçin.

3. Sözde rasgele dijital Gauss beyaz gürültü teknolojisi.

Sıkışma aralığı için gereksinimler çok yüksek, düşük elektromanyetik radyasyon, ulusal güvenlik ve askeri kullanım için yüksek maliyet kabul edebilir, sıkışma aralığı için katı gereksinimlere sahiptir.

Dijital Gauss beyaz gürültü teknolojisine odaklanıyoruz. 12 yıllık gelişimden sonra, GREETWIN, global pazarda RF Jammer'in lider tedarikçisi oldu.

Hizmet
GREETWIN TECHNOLOGY CO., LIMITED , RF Jamming ekipmanlarının ve telekom ürünlerinin tasarım ve üretiminde uzmanlaşmış önde gelen tedarikçilerinden biridir.

Ana Ürünler:

 

Yüksek güçlü bomba sıkışma cihazları, askeri IED sıkıcılar, programlanabilir DDS sıkıcı, RF Sıkıştırıcı, Cep telefonu sinyal sıkacağı, VIP Bomba Sıkışması, Cezaevi Sıkışması, Wifi Sıkışması, Dijital drone Sinyal Sıkışması, RF tekrarlayıcı, Sinyal Güçlendirici, vb.

Bizim Cents:

Müşterilerimiz devlet kurumları, askeri, SWAT ekibi, cezaevi, okul, banka, kanun yaptırımı ve VVIP'lerdir. Ayrıca varlıkları, özel bilgileri, yöneticileri ve aile üyelerini koruma sorumluluğunu almak zorunda olan şirketlere ve özel kişilere de hizmet ediyoruz.

Şirketimiz, müşterilerimizin daha iyi satın alma ve kullanma tecrübesine sahip olmalarını sağlamak için teknik destek ve satış sonrası servis hizmeti vermektedir.

GREETWIN ürünleri dünya çapında 60'tan fazla ülkeye ve bölgeye ihraç edilmiştir. Güneydoğu Asya, Afrika, Avrupa, Güney Amerika ve Orta Doğu gibi.

Ekibimiz
Liderlerimiz ağırlıklı olarak Pekin Üniversitesi ve Ulusal Savunma Üniversitesi PLA Çin'dendir.
Şirketimizin güçlü bir teknik ekibi var, birçok mühendis Huawei Technologies Co., Ltd. gibi telekom endüstrisindeki lider firmalarda çalışıyor. ve ZTE Corporation.

Telekom alanında 12 yıllık deneyime sahip olan GREETWIN TECHNOLOGY CO., LIMITED, RF Jamming ekipmanı ve Telekom ürünlerinin tasarım ve üretiminde uzmanlaşmış lider tedarikçilerden biridir.

Bütün çalışanlarımızın, dosyalanması ile ilgili eğitimli olmalarını sağlıyoruz.

Profesyonellerimiz RF jammer / Signal repeater projesiyle ilgili müşterilerimize çözüm sağlayabilir.

Müşterilerimiz devlet kurumları, askeri, SWAT ekibi, cezaevi, okul, banka, kanun yaptırımı ve VVIP'lerdir.
Müşterilerimiz ve distribütörlerimiz aracılığıyla, dünya çapındaki mobil operatörler tarafından kabul edilen GREETWIN ürünleri:
• Telefonica, Tntel PCS
• Vodacom, Zain Umniah

• Hutch, Bhariti Bsnl, XL

video display